Реєстрація

 Текстові презентації для участі:  вчителя та учня.

 

Щоб зареєструвати  учнів, просимо  вчителів переглянути відео презентацію перейшовши за посиланнямПісля реєстрації вчителем, учні отримають запрошення  електронну пошту, щоб  увійти у свій кабінет. Для самостійної реєстрації в конкурсі, просимо  учнів переглянути відео презентацію перейшовши за посиланням.   У випадку виникнення запитань просимо звертатись за телефонами:

  (096)8914107  та (099)6229886

 

 Благодійний внесок за учасника конкурсу  - може зробити : 1) учитель під час реєстрації учнів одним платежем; 2)  учитель через відділення банку (реквізити рахунку на  головній сторінці); 3) учень самостійно під час реєстрації. Після того як учетель зареєстрував учасників конкурсу, на їхні емейли  надходить лист-запрошення  для переходу в особистий кабінет.  Беручи участь у конкурсі, ви зможете поглибити свої знання з фізики,  виконуючи цікаві/творчі завдання. Учасників та переможців конкурсу чекають цінні призи, у тому числі можливість відвідати м. Львів, ставши учасником щорічної осінньої школи «Левеня – 2024».   До зустрічі!!!

Конкурс “Левеня”, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, запрошує всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати змагатися і перемагати, взяти участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі. Перевірте свої знання і інтуіцію, поміряйтеся силами з ровесниками з усієї України.

Шановні вчителі! Конкурс дасть можливість Вашим учням ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.

Оргкомітет з вдячністю прийме Ваші зауваження і пропозиції щодо удосконалення конкурсу, особливо будемо вдячні всім професіоналам, які запропонують цікаві задачі для наступних конкурсів.