Реєстрація

Шановні друзі! Ми оновили формат конкурсу і зробили його доступним для усіх учнів.  Для того щоб усі учасники мали змогу навчитися працювати в новому форматі, щоб усі охочі могли успішно зареєструватися для участі в конкурсі, оргкомітет  ухвалив рішення перенести термін  проведення конкурсу  з 2 квітня (поч. 9.00) по 5 квітня (кін.18.00) 2021 року та продовжити реєстрацію учасників до 18 березня 2021 року. Щоб знайомитися  з механізмом реєстрації учнів просимо вчителів/координаторів переглянути відео презентацію перейшовши за посиланням. Також передбачений механізм реєстрації в конкурсі учнями самостійно. Просимо учнів переглянути відео презентацію перейшовши за посиланням. Також можна ознайомитися із  скороченими варіантами презентацій – для вчителя та учня.  Благодійний внесок за учасника конкурсу - 26 грн (25 грн + 1 грн – комісія банку) - може зробити : 1) учитель під час реєстрації учнів одним платежем; 2)  учитель через відділення банку (реквізити рахунку на  головній сторінці); 3) учень самостійно під час реєстрації. Після того як учетель зареєстрував учасників конкурсу, на їхні емейли  надходить лист-запрошення  для переходу в особистий кабінет.  Беручи участь у конкурсі, ви зможете поглибити свої знання з фізики,  виконуючи цікаві/творчі завдання. Учасників та переможців конкурсу чекають цінні призи, у тому числі можливість відвідати м. Львів, ставши учасником щорічної осінньої школи «Левеня – 2021».   До зустрічі!!!

VI1

Конкурс “Левеня”, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, запрошує всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати змагатися і перемагати, взяти участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі. Перевірте свої знання і інтуіцію, поміряйтеся силами з ровесниками з усієї України.

Шановні вчителі! Конкурс дасть можливість Вашим учням ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.

Оргкомітет з вдячністю прийме Ваші зауваження і пропозиції щодо удосконалення конкурсу, особливо будемо вдячні всім професіоналам, які запропонують цікаві задачі для наступних конкурсів.